New characters

15. října 2010 v 19:21 | Elena♥ |  new
ban
V Mystic Falls se opět dočkáme nových postav. V zatím nepojmenované deváté epizodě se dočkáme Luka - nového 17letého černošského studenta. Alaric požádá Bonnie a Jeremyho, aby ho provedli po okolí. Později se Luka baví s Bonnie o jejím příjmení a o tom, jestli něco neví o čarodějnicích ze Salemu. Jeremy mu vypráví o disertační práci o čarodějnicích, kterou kdysi psal jeho otec. A aby těch postav nebylo málo, dočkáme se i otce Luka - 38letého Joanese, který bude mít mnoho společného s Alaricem - například oba milují dějepis.
Dále se v sedmé či osmé epizodě dočkáme dvou upírů - Lucy a Phillipa. Lucy je stará Katherinina známá, měla by unést Elenu (SPOILER: Nezabije ji, ale někdo ano/se chystá.), ale to jen proto, aby nalákala Phillipa, který v minulosti chtěl Katherine. Momentálně se nic bližšího ani obsazení postav neví. Můžete si být ale jisti, že jakmile to zjistíme, budeme vás informovat.
A můžeme vám prozradit, že se dočkáme retrospektivy, a sice Katherine v roce 1490, kdy bychom se měli dozvědět Katherinin původ.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama